2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka šroubových uzávěrů
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je výroba a dodávka šroubových uzávěrů s logem „bublinky“ určených k uzavírání vinných lahví
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44618310 Kronenkorken
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka šroubových uzávěrů