2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i wyposażenia dla potrzeb Oddziału Geriatrycznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli
Beschreibung: Zakup sprzętu i wyposażenia dla potrzeb Oddziału Geriatrycznego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli
Interne Kennung: Spr. 480 ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3-Podnośnik pacjenta,Podnośnik z obciążeniem dynamicznym(do ćwiczeń)
Beschreibung: Zadanie nr 3-Podnośnik pacjenta,Podnośnik z obciążeniem dynamicznym(do ćwiczeń)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19-Zestaw pościel( Komplet),Prześcieradło,Poduszka przeciwodleżynowa
Beschreibung: Zadanie nr 19-Zestaw pościel( Komplet),Prześcieradło,Poduszka przeciwodleżynowa
Interne Kennung: 19
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20-Zestaw komputerowy,Tablet medyczny,Drukarka 3 w 1,Pakiet oprogramowania biurowego,Licencje oprogramowanie dziedzinowe
Beschreibung: Zadanie nr 20-Zestaw komputerowy,Tablet medyczny,Drukarka 3 w 1,Pakiet oprogramowania biurowego,Licencje oprogramowanie dziedzinowe
Interne Kennung: 20
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör