2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Svoz komunálního odpadu v obcích regionu Ruda v letech 2025 – 2026“
Beschreibung: Předmětem zakázky je zajištění komplexních služeb v oblasti sběru, svozu, odstraňování, využití a likvidace odpadu na území některých obcí Svazku obcí regionu Ruda, a to konkrétně v obcích Bohdíkov, Bohutín, Bušín, Jakubovice, Olšany a Ruda nad Moravou.
Interne Kennung: 2025025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě, že by nedošlo do začátku termínu plnění k ukončení zadávacího řízení a podpisu smlouvy, bude začátek plnění stanoven ode dne podpisu smlouvy.