2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zeroemisyjnego taboru na potrzeby pozamiejskich linii użyteczności publicznej powiatu słupskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) w części I – dostawa 6 sztuk takich samych, fabrycznie nowych, zeroemisyjnych autobusów elektrycznych klasy II, kategorii M3. Przedmiotowe autobusy muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, w pełni sprawne, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 r., pochodzące z oficjalnego kanału dystrybucyjnego na terenie Polski lub Unii Europejskiej, nieobciążone żadnymi prawami osób trzecich. Autobusy nie mogą pochodzić z ekspozycji w punktach sprzedaży. Muszą być tego samego modelu/typu, tej samej wersji, posiadać jednakowe wyposażenie i organizację przestrzeni pasażerskiej. Podzespoły, zastosowane części, rozwiązania i parametry techniczne muszą być takie same we wszystkich sztukach oferowanych autobusów. Autobusy mają być dostarczone wraz z wyposażeniem dodatkowym, udzieloną autoryzacją, niezbędnym oprogramowaniem, dokumentacją oraz przeprowadzeniem szkoleń. Zamawiający uzna, że pojazdem fabrycznie nowym będzie także pojazd, który w związku z koniecznością wykonania odpowiednich przeglądów technicznych, uzyskania odpowiednich homologacji i transportu do zamawiającego będzie miał przebieg nie większy niż 1 000 kilometrów. Zamawiający dopuszcza dostawę do zamawiającego przedmiotu zamówienia o jego własnych siłach, na kołach bez użycia lawet. Zamawiający wymaga złożenia przez wykonawcę w dniu przekazania pojazdu z przebiegiem powyżej 50 km oświadczenia, z którego będzie wynikał przebieg pojazdu dostarczonego do zamawiającego tzn. wykonawca zobowiązany jest do wskazania trasy jaka była wykonana pojazdem dostarczonym do zamawiającego będącego przedmiotem zamówienia wraz ze wskazaniem odległości w km w związku z realizacją przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia części I zawarty został w załączniku nr 3a do SWZ. 2) w części II – dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowych trzech sztuk dwustanowiskowych stacjonarnych stacji ładowania autobusów elektrycznych. Stacje mają mieć możliwość ładowania prądem stałym, o maksymalnej mocy wyjściowej jednego złącza 120 kW bądź w przypadku użycia dwóch złączy, o maksymalnej mocy wyjściowej po 60 kW każde. Łącznie zamawiający wymaga utworzenia 6 punktów ładowania (stanowisk) dla autobusów elektrycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 380948-2025
Interne Kennung: OR.272.4.2025.V
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: Zakup i dostawa fabrycznie nowych 6 sztuk zeroemisyjnych autobusów elektrycznych klasy II, kat. M3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części I jest dostawa 6 sztuk takich samych, fabrycznie nowych, zeroemisyjnych autobusów elektrycznych klasy II, kategorii M3. Przedmiotowe autobusy muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, w pełni sprawne, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 r., pochodzące z oficjalnego kanału dystrybucyjnego na terenie Polski lub Unii Europejskiej, nieobciążone żadnymi prawami osób trzecich. Autobusy nie mogą pochodzić z ekspozycji w punktach sprzedaży. Muszą być tego samego modelu/typu, tej samej wersji, posiadać jednakowe wyposażenie i organizację przestrzeni pasażerskiej. Podzespoły, zastosowane części, rozwiązania i parametry techniczne muszą być takie same we wszystkich sztukach oferowanych autobusów. Autobusy mają być dostarczone wraz z wyposażeniem dodatkowym, udzieloną autoryzacją, niezbędnym oprogramowaniem, dokumentacją oraz przeprowadzeniem szkoleń. Zamawiający uzna, że pojazdem fabrycznie nowym będzie także pojazd, który w związku z koniecznością wykonania odpowiednich przeglądów technicznych, uzyskania odpowiednich homologacji i transportu do zamawiającego będzie miał przebieg nie większy niż 1 000 kilometrów. Zamawiający dopuszcza dostawę do zamawiającego przedmiotu zamówienia o jego własnych siłach, na kołach bez użycia lawet. Zamawiający wymaga złożenia przez wykonawcę w dniu przekazania pojazdu z przebiegiem powyżej 50 km oświadczenia, z którego będzie wynikał przebieg pojazdu dostarczonego do zamawiającego tzn. wykonawca zobowiązany jest do wskazania trasy jaka była wykonana pojazdem dostarczonym do zamawiającego będącego przedmiotem zamówienia wraz ze wskazaniem odległości w km w związku z realizacją przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia części I zawarty został w załączniku nr 3a do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: Zakup, dostawa i montaż 3 dwustanowiskowych stacji ładowania, o mocy wyjściowej nie mniejszej niż 120/60 kW.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części II postępowania jest dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowych trzech sztuk dwustanowiskowych stacjonarnych stacji ładowania autobusów elektrycznych. Stacje mają mieć możliwość ładowania prądem stałym, o maksymalnej mocy wyjściowej jednego złącza 120 kW bądź w przypadku użycia dwóch złączy, o maksymalnej mocy wyjściowej po 60 kW każde. Łącznie zamawiający wymaga utworzenia 6 punktów ładowania (stanowisk) dla autobusów elektrycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3b do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 31158000 Ladegeräte