2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transformační centrum Ústeckého kraje
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce a stavební úpravy areálu bývalé pavilonové školy pro nové využití jako inovačně-podnikatelské centrum Ústeckého kraje, zahrnující demolice vybraných objektů a spojovacích krčků, kompletní rekonstrukci čtyř stávajících pavilonů včetně dvou nástaveb, jedné boční přístavby a dostavby mezi dvěma objekty, konverzi dvou tělocvičen na konferenční sály se zázemím, vybudování dopravní a parkovací infrastruktury včetně dobíjecích stanic, úpravy venkovních ploch a parku, a dále zajištění podkladů pro vedení DTM dle vyhlášky č. 393/2020 Sb. a plnění prostřednictvím metody BIM (DIMS, CDE, BEP).
Interne Kennung: KUUK/008325/2026/INV/VZ-PIT/0007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu ceny v případě změny sazby DPH v daňových předpisech stanovené zákonem č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o DPH"). V případě změny sazby DPH dle zákona o DPH se cena Smlouvy upraví tak, že k ceně bez DPH uvedené ve Smlouvě bude připočtena DPH v nové sazbě platné v okamžiku vzniku povinnosti přiznat daň. Tato výhrada se vztahuje jak na zvýšení, tak na snížení sazby DPH. Zadavatel si vyhrazuje možnost realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění smlouvy, pokud budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení smlouvy ze strany dodavatele nebo pro předčasné ukončení smlouvy ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele, a to buď cestou ukončení této smlouvy a uzavření nové smlouvy, nebo cestou změny v osobě věřitele či dlužníka podle části čtvrté, hlavy I, dílu 6, oddílu 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje možnost uzavřít smlouvu na realizaci zbývající části předmětu plnění s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí. Cena za realizaci zbývající části plnění bude stanovena dle nabídky takového dodavatele podané v tomto zadávacím řízení, upravená poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění, a bude tak stanovena jako součin jednotkových cen tohoto dodavatele a množství nedokončených, respektive rozpracovaných jednotek. V případě uzavření nové smlouvy s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí, dále bude sjednaná doba pro dokončení díla upravena poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění. Rozpracovanost ve smyslu tohoto odstavce bude určena znalecky. Nový dodavatel musí splňovat kritéria kvalifikace stanovená v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení a musí splnit další podmínky na uzavření smlouvy stanovené v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení ve smyslu § 104 ZZVZ, pokud jsou s ohledem na předmět plnění stále relevantní. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně. Další vyhrazené změny závazku obsahuje příloha č. 1 - Závazný text návrhu Smlouvy včetně příloh.