See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 05 03
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 05 03 (kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania) wytworzony z odpadów zielonych i innych bioodpadów zbieranych selektywnie). 2. Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 182724-2026
Interne Kennung: 1/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 000 Tonnen