436871-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Wetterstationen – I/8 Teplice, I/30 Český újezd - výstavba SMS
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI/8 Teplice, I/30 Český újezd - výstavba SMS
BeschreibungPředmětem zakázky je výstavba silniční meteorologické stanice na komunikaci I/8 Teplice v km 22,292 a výstavba silniční meteorologické stanice I/30 Český újezd vč. systému proměnného dopravního značení.
Interne Kennung08PU-003446
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen
5. Los
LosLOT-0001