See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie wykonawcy na zaprojektowanie, wykonanie, dostawę oraz instalację systemu optyki rentgenowskiej (część 1) oraz stołów pozycjonujących dyfraktometr i detektor - 2 szt. (część 2) dla potrzeb linii Solcrys w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, dostawa oraz instalacja systemu optyki rentgenowskiej (część 1) oraz zaprojektowanie, wykonanie, dostawę i instalację stołów pozycjonujących dyfraktometr i detektor - 2 szt. (część 2) dla potrzeb linii Solcrys w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS. 2. Przedmiot zamówienia finansowany jest m.in. ze środków uzyskanych na podstawie umowy ze Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki z 10 listopada 2023 r., o numerze: 7451/IA/SP/2023. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem minimalnych parametrów i wymagań technicznych oraz funkcjonalnych zawiera załącznik A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 469628-2025
Interne Kennung: 80.272.179.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38636000 Optische Fachinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wyłonienie wykonawcy na zaprojektowanie, wykonanie, dostawę oraz instalację systemu optyki rentgenowskiej (część 1) dla potrzeb linii Solcrys w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, dostawa oraz instalacja systemu optyki rentgenowskiej (część 1) dla potrzeb linii Solcrys w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS. 2. Przedmiot zamówienia finansowany jest m.in. ze środków uzyskanych na podstawie umowy ze Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki z 10 listopada 2023 r., o numerze: 7451/IA/SP/2023. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem minimalnych parametrów i wymagań technicznych oraz funkcjonalnych zawiera załącznik A do SWZ.
Interne Kennung: 80.272.179.2025, cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Wyłonienie wykonawcy na zaprojektowanie, wykonanie, dostawę i instalację stołów pozycjonujących dyfraktometr i detektor - 2 szt. (część 2) dla potrzeb linii Solcrys w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, dostawę i instalację stołów pozycjonujących dyfraktometr i detektor - 2 szt. (część 2) dla potrzeb linii Solcrys w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS. 2. Przedmiot zamówienia finansowany jest m.in. ze środków uzyskanych na podstawie umowy ze Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki z 10 listopada 2023 r., o numerze: 7451/IA/SP/2023. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem minimalnych parametrów i wymagań technicznych oraz funkcjonalnych zawiera załącznik A do SWZ.
Interne Kennung: 80.272.179.2025, cz. 2