436982-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, przebudowa, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji urządzeń samoczynnej blokady liniowej w ramach realizacji przedsięwzięcia pn. „Przebudowa systemu sterowania ruchem kolejowym na odcinku Podkowa Leśna Główna – Warszawa Śródmieście WKD” w ramach inwestycji E.2.1.1 „Linie Kolejowe” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, przebudowa, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji urządzeń samoczynnej blokady liniowej wraz z robotami towarzyszącymi na istniejących posterunkach ruchu i przejazdach kolejowych w miejscach i liczbie wskazanych przez Zamawiającego w Załączniku nr 2 do SWZ Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU). 2. Szczegółowy opis, zakres, sposób oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia i wymagania Zamawiającego dotyczące jego wykonania zawiera Załącznik nr 4 do SWZ Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami. 3. Głównym przedmiotem zamówienia w niniejszym Postępowaniu jest robota budowlana w rozumieniu art. 7 pkt. 21 ustawy Pzp.
Interne Kennung: WKD10c-27-7/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34632000 Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaprojektowanie, przebudowa, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji urządzeń samoczynnej blokady liniowej w ramach realizacji przedsięwzięcia pn. „Przebudowa systemu sterowania ruchem kolejowym na odcinku Podkowa Leśna Główna – Warszawa Śródmieście WKD” w ramach inwestycji E.2.1.1 „Linie Kolejowe” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).