436987-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wykonania specyfikacji wymagań (utworzenie dokumentacji analitycznej wymagań niefunkcjonalnych i funkcjonalnych oraz dokumentacji projektowej), stanowiących podstawę do migracji i wdrożenia nowej wersji systemu informatycznego z obsługą danych GIS oraz funkcjonalności kartograficznej dla Mapy Geośrodowiskowej Polski (MGśP) w środowisku aplikacji GIS będącej w dyspozycji Zamawiającego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa wykonania specyfikacji wymagań (utworzenie dokumentacji analitycznej wymagań niefunkcjonalnych i funkcjonalnych oraz dokumentacji projektowej), stanowiących podstawę do migracji i wdrożenia nowej wersji systemu informatycznego z obsługą danych GIS oraz funkcjonalności kartograficznej dla Mapy Geośrodowiskowej Polski (MGśP) w środowisku aplikacji GIS będącej w dyspozycji Zamawiającego. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:  załącznikach nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia;  załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne KennungEDZ.26.42.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222200 Planung von Informationssystemen oder -technologie
5. Los
LosLOT-0001