2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja ścianki wizyjnej w Centrum Prasowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu audio-video w Sali Centrum Prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ.
Interne Kennung: BP.260.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu audio-video w Sali Centrum Prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ. Uwaga, ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga złożenia oferty przez wykonawcę po odbyciu wizji lokalnej.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis warunków skorzystania z prawa opcji znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ (PPU).