See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego w ramach intensywnej i ambulatoryjnej opieki kardiologicznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego w ramach intensywnej i ambulatoryjnej opieki kardiologicznej dla Zespołu Opieki Zdrowotnej, ul. Baczyńskiego 1, 55-200 Oława. 2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 11 części. Zadanie nr 1 – Defibrylator Zadanie nr 2 – EKG Zadanie nr 3 – Kardiomonitory wraz ze stacją centralną Zadanie nr 4 – Lokalizator żył Zadanie nr 5 – Łóżko szpitalne z wagą i szafka Zadanie nr 6 – Materac przeciwodleżynowy z pompą Zadanie nr 7 – Monitor hemodynamiczny z modułem PICCO Zadanie nr 8 – Pompy infuzyjne, objętościowe, stacje dokujące Zadanie nr 9 – Echokardiograf z głowicą convex, liniową i matrycową Zadanie nr 10 – Echokardiograf z głowicą przezprzełykową, convex, liniową i matrycową Zadanie nr 11 – Zestaw do rehabilitacji kardiologicznej 3. Ilości, charakterystykę oraz parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia określono w opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2-1 – 2-11 oraz Załącznikach nr 1, 5, 9 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ). 4. Oferowany przedmiot zamówienia powinien spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w (jeżeli dotyczy): a) Ustawie o Wyrobach Medycznych z dnia 7.04.2022r. (tekst jednolity Dz.U. 2022poz. 974 z póz. zm.), b) Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 17 lutego 2016 r. w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych (Dz.U. z 2016r. poz. 211 z póżn. zm.); c) winien spełniać wymagania techniczne zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ, W tym celu Wykonawcy złożą: - oświadczenie, że oferowany przedmiot zamówienia posiada ważne dokumenty dopuszczające do obrotu i używania wystawione zgodnie z przepisami prawa - Załącznik nr 8.
Vorherige Bekanntmachung: 232190-2026
Interne Kennung: ZOZ/DZP/PN/9/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Defibrylator
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Defibrylator - zgodnie z Załącznikiem nr 2-1 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1 – Defibrylator
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – EKG
Beschreibung: Zadanie nr 2 – EKG - zgodnie z Załącznikiem nr 2-2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 2 – EKG
Haupteinstufung (cpv): 33121500 Elektrokardiogramm
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Kardiomonitory wraz ze stacją centralną
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Kardiomonitory wraz ze stacją centralną - zgodnie z Załącznikiem nr 2-3 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 3 – Kardiomonitory wraz ze stacją centralną
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195200 Überwachungsstation
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Lokalizator żył
Beschreibung: Zadanie nr 4 – Lokalizator żył - zgodnie z Załącznikiem nr 2-4 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 4 – Lokalizator żył
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Łóżko szpitalne z wagą i szafka
Beschreibung: Zadanie nr 5 – Łóżko szpitalne z wagą i szafka - zgodnie z Załącznikiem nr 2-5 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 5 – Łóżko szpitalne z wagą i szafka
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Materac przeciwodleżynowy z pompą
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Materac przeciwodleżynowy z pompą - zgodnie z Załącznikiem nr 2-6 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 6 – Materac przeciwodleżynowy z pompą
Haupteinstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Monitor hemodynamiczny z modułem PICCO
Beschreibung: Zadanie nr 7 – Monitor hemodynamiczny z modułem PICCO - zgodnie z Załącznikiem nr 2-7 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 7 – Monitor hemodynamiczny z modułem PICCO
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Pompy infuzyjne, objętościowe, stacje dokujące
Beschreibung: Zadanie nr 8 – Pompy infuzyjne, objętościowe, stacje dokujące - zgodnie z Załącznikiem nr 2-8 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 8 – Pompy infuzyjne, objętościowe, stacje dokujące
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Echokardiograf z głowicą convex, liniową i matrycową
Beschreibung: Zadanie nr 9 – Echokardiograf z głowicą convex, liniową i matrycową - zgodnie z Załącznikiem nr 2-9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 9 – Echokardiograf z głowicą convex, liniową i matrycową
Haupteinstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Echokardiograf z głowicą przezprzełykową, convex, liniową i matrycową
Beschreibung: Zadanie nr 10 – Echokardiograf z głowicą przezprzełykową, convex, liniową i matrycową - zgodnie z Załącznikiem nr 2-10 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 10 – Echokardiograf z głowicą przezprzełykową, convex, liniową i matrycową
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Zestaw do rehabilitacji kardiologicznej
Beschreibung: Zadanie nr 11 – Zestaw do rehabilitacji kardiologicznej - zgodnie z Załącznikiem nr 2-11 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 11 – Zestaw do rehabilitacji kardiologicznej
Haupteinstufung (cpv): 33158400 Anlage für mechanische Therapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37440000 Fitnessgeräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte