43704-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Usługa prania wodnego i chemicznego oraz dezynfekcja obuwia w latach 2026-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa prania wodnego i chemicznego oraz dezynfekcja obuwia w latach 2026-2027
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa prania wodnego i chemicznego przedmiotów umundurowania i wyekwipowania oraz czyszczenie i dezynfekcja obuwia na potrzeby 31 BLT i jednostek na zaopatrzeniu. 2. Szczegółowy opis, obowiązujące dokumenty oraz wymagania jakościowe, o których mowa w art. 246 ust.2 ustawy Pzp przedmiotu zamówienia zawarte zostały w Załączniku nr 9 – „Opis przedmiotu zamówienia” oraz załączniku nr 4 do SWZ – „Projekt umowy” do SWZ. Zakres zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1A do SWZ - formularz cenowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPranie wodne i chemiczne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa prania wodnego i chemicznego przedmiotów umundurowania i wyekwipowania na potrzeby 31 BLT i jednostek na zaopatrzeniu.
Optionen
Beschreibung der Optionen7. Zamawiający przewiduje prawo opcji, zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp dla zadania 1 do ilości 16% wartości brutto umowy oraz dla zadania 2 - 25% wartości brutto umowy, zgodnie z zał. 1A do SWZ formularz cenowy - polegające na zwiększeniu podstawowego zakresu usług. Warunki zastosowania opcji zawiera Projekt umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelDezynfekcja obuwia
Beschreibung2. Przedmiotem zamówienia jest usługa dezynfekcji i czyszczenia obuwia wojskowego na potrzeby 31 BLT i jednostek na zaopatrzeniu.