See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Uniwersytetu w Białymstoku (II)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w ilościach i wymaganiach określonych w „Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 1 do SWZ), oraz „Szczegółowym formularzu cenowym” (załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: Dzp.2510.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Administracji Centralnej
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Fizyki
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Chemii
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UwB
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Ekonomii i Finansów
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu w Białymstoku
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Matematyki
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Nauk o Edukacji
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Biologii
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Prawa
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Centrum Badan nad Mniejszościami Narodowymi i Etnicznymi
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Historii
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Filii Uniwersytetu w Białymstoku w Wilnie Wydział Ekonomiczno-Informatyczny