437074-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Obsługa serwisowa robotów chirurgicznych da Vinci
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObsługa serwisowa robotów chirurgicznych da Vinci
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa serwisowa dwóch robotów chirurgicznych da Vinci. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do swz.
Interne KennungP/332/2026/ST/WIM-67/ZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001