437102-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen – Przeglądy okresowe i naprawy urządzeń medycznych będących na wyposażeniu Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie – powtórka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeglądy okresowe i naprawy urządzeń medycznych będących na wyposażeniu Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie – powtórka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na wykonaniu przeglądów okresowych i napraw urządzeń medycznych będących na wyposażeniu Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie w dwóch lokalizacjach ul. Niepodległości 44 oraz al. Wojska Polskiego 30.
Vorherige Bekanntmachung319378-2026
Interne KennungDZP-382-12/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten, 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0002
Titelczęść 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na wykonaniu przeglądów okresowych i napraw urządzeń medycznych będących na wyposażeniu Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie w dwóch lokalizacjach ul. Niepodległości 44 oraz al. Wojska Polskiego 30. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy stanowiący załącznik nr 2 – do SWZ oraz postanowienia zawarte w projekcie umowy, opisie przedmiotu zamówienia oraz harmonogram przeglądów stanowiących odpowiednio załączniki 4, 4a, 4b do SWZ
Interne Kennungczęść 3 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
LosLOT-0004
Titelczęść 4
Interne Kennungczęść 6 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0005
Titelczęść 5
Interne Kennungczęść 7 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0006
Titelczęść 6
Interne Kennungczęść 8 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0007
Titelczęść 7
Interne Kennungczęść 9 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0010
Titelczęść 10
Interne Kennungczęść 12 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0012
Titelczęść 12
Interne Kennungczęść 16 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0013
Titelczęść 13
Interne Kennungczęść 18 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0014
Titelczęść 14
Interne Kennungczęść 19 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0016
Titelczęść 16
Interne Kennungczęść 22 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0017
Titelczęść 17
Interne Kennungczęść 23 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0018
Titelczęść 18
Interne Kennungczęść 24 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0019
Titelczęść 19
Interne Kennungczęść 25 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0020
Titelczęść 20
Interne Kennungczęść 26 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0021
Titelczęść 21
Interne Kennungczęść 27 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0022
Titelczęść 22
Interne Kennungczęść 28 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0023
Titelczęść 23
Interne Kennungczęść 29 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0024
Titelczęść 24
Interne Kennungczęść 30 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0025
Titelczęść 25
Interne Kennungczęść 31 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0026
Titelczęść 26
Interne Kennungczęść 33 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0028
Titelczęść 28
Interne Kennungczęść 35 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0031
Titelczęść 31
Interne Kennungczęść 38 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0032
Titelczęść 32
Interne Kennungczęść 39 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0033
Titelczęść 33
Interne Kennungczęść 40 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0034
Titelczęść 34
Interne Kennungczęść 41 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0035
Titelczęść 35
Interne Kennungczęść 42 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0037
Titelczęść 37
Interne Kennungczęść 45 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0038
Titelczęść 38
Interne Kennungczęść 46 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0040
Titelczęść 40
Interne Kennungczęść 49 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0041
Titelczęść 41
Interne Kennungczęść 50 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0042
Titelczęść 42
Interne Kennungczęść 51 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0043
Titelczęść 43
Interne Kennungczęść 52 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0045
Titelczęść 45
Interne Kennungczęść 54 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0047
Titelczęść 47
Interne Kennungczęść 58 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0048
Titelczęść 48
Interne Kennungczęść 62 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0049
Titelczęść 49
Interne Kennungczęść 63 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0051
Titelczęść 51
Interne Kennungczęść 67 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0052
Titelczęść 52
Interne Kennungczęść 68 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0053
Titelczęść 53
Interne Kennungczęść 70 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0054
Titelczęść 54
Interne Kennungczęść 71 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0058
Titelczęść 58
Interne Kennungczęść 76 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0061
Titelczęść 61
Interne Kennungczęść 79 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0062
Titelczęść 62
Interne Kennungczęść 80 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0064
Titelczęść 64
Interne Kennungczęść 82 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0065
Titelczęść 65
Interne Kennungczęść 83 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0066
Titelczęść 66
Interne Kennungczęść 84 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0068
Titelczęść 68
Interne Kennungczęść 87 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0069
Titelczęść 69
Interne Kennungczęść 88 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0070
Titelczęść 70
Interne Kennungczęść 89 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0071
Titelczęść 71
Interne Kennungczęść 90 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0072
Titelczęść 72
Interne Kennungczęść 91 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0074
Titelczęść 74
Interne Kennungczęść 93 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0075
Titelczęść 75
Interne Kennungczęść 95 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0077
Titelczęść 77
Interne Kennungczęść 97 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0079
Titelczęść 79
Interne Kennungczęść 100 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0080
Titelczęść 80
Interne Kennungczęść 102 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0081
Titelczęść 81
Interne Kennungczęść 104 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0082
Titelczęść 82
Interne Kennungczęść 105 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0084
Titelczęść 84
Interne Kennungczęść 108 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0085
Titelczęść 85
Interne Kennungczęść 109 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0087
Titelczęść 87
Interne Kennungczęść 114 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0088
Titelczęść 88
Interne Kennungczęść 115 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0089
Titelczęść 89
Interne Kennungczęść 116 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0090
Titelczęść 90
Interne Kennungczęść 118 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0091
Titelczęść 91
Interne Kennungczęść 119 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0092
Titelczęść 92
Interne Kennungczęść 120 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0093
Titelczęść 93
Interne Kennungczęść 121 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0094
Titelczęść 94
Interne Kennungczęść 126 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0095
Titelczęść 95
Interne Kennungczęść 128 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0096
Titelczęść 96
Interne Kennungczęść 131 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25
LosLOT-0099
Titelczęść 99
Interne Kennungczęść 134 w poprzednim postępowaniu DZP-382-73/25