See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2025-0201 Teeltcontract Beplanting
Beschreibung: Binnen deze aanbesteding staat de levering van gifvrij gekweekte beplanting centraal. Gifvrij gekweekte beplanting kan worden aangetoond door middel van een Skal-certificaat of een MPS-GreenerGrown***-certificaat. De gewenste beplanting is opgenomen in de inschrijvingsstaten per perceel (bijlage 2). Gedurende de raamovereenkomst kan binnen nadere opdrachten worden gekozen om andere soorten beplanting te bestellen die buiten de inschrijvingsstaat vallen. Dit gebeurt middels een nadere offerteaanvraag binnen een nadere opdracht op grond van artikel 17.2.1 van het ARW 2016. Per nadere opdracht kunnen naast generieke eisen, ook specifieke eisen worden gesteld aan de betreffende kweekopdracht. Deze eisen worden vastgelegd in het generieke Programma van Eisen (bijlage 3) en de (eventueel nader te verstrekken) specifieke Programma’s van Eisen per nadere opdracht. Volgens leidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Volgens uitvraag
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03120000 Gartenbau- und Baumschulerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121000 Gartenbauerzeugnisse, 03441000 Zierpflanzen, -gräser, -moose oder -flechten, 03451000 Pflanzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Heesters en bosplantsoen
Beschreibung: Volgens uitvraag Volgens leidraad
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Vaste planten en eenjarige beplanting
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Bloembollen
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser
Los: LOT-0004
Titel: Zaden
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121000 Gartenbauerzeugnisse
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Volgens uitvraag
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03120000 Tuinbouw- en kwekerijproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 03121000 Tuinbouwproducten, 03441000 Sierplanten, grassen, mossen of korstmossen, 03451000 Planten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 03121100 Levende planten, bollen, wortels, stekken en enten
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Aanvullende classificatie (cpv): 03121000 Tuinbouwproducten