See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Moderní výukové metody na základních školách v Českém Těšíně – Dodávky III
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybavení odborných učeben v rámci projektu s názvem: „Moderní výukové metody na základních školách v Českém Těšíně“. Realizací zakázky dojde k modernizaci dvou učeben na základní škole v Českém Těšíně. Veřejná zakázka je rozdělena na 3 samostatné části dle § 101 ZZVZ, a to následovně: 1. část veřejné zakázky: „Nábytek“ 2. část veřejné zakázky: „ICT vybavení a infrastruktura“ 3. část veřejné zakázky: „Učební pomůcky“
Interne Kennung: P26V00000003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nábytek
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka vybavení odborných učeben nábytkem a interiérovým vybavením. Součástí dodávky nábytku je i jeho doprava, vynáška, montáž, ustavení, manipulace. V rámci vedlejších nákladů zadavatel požaduje zpracování výrobní dokumentace.
Interne Kennung: PV01
Los: LOT-0006
Titel: Učební pomůcky
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka vybavení odborných učeben digitálními a multifunkčními učebními pomůckami. Bližší specifikace zboží je vymezena přílohou č. 3c tohoto dokumentu, a to položkovým rozpočtem s technickou specifikací. Součástí dodávky je i doprava a proškolení pedagogických pracovníků na práci s pomůckami.
Interne Kennung: PV03
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: ICT vybavení a infrastruktura
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka vybavení odborných učeben multimediální, AV a ICT technikou, tzn. interaktivních sestav, stolních počítačů, jejich příslušenství a SW a dále zajištění síťové a datové infrastruktury v obou učebnách. Součástí dodávek je i doprava, montáž, instalace, implementace, konfigurace a zaškolení dodávaného zařízení.
Interne Kennung: PV02
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen, 32410000 Lokales Netz, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme