43714-2025 - Ergebnis
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Pełnienie funkcji „Inżyniera Kontraktu” w ramach inwestycji: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 865 na odcinku Oleszyce – Cieszanów”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji „Inżyniera Kontraktu” w ramach inwestycji: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 865 na odcinku Oleszyce – Cieszanów”
Vorherige Bekanntmachung489364-2023
Interne KennungPZDW/WZP/243/WI/18/2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungWykonawca w ramach usługi zarządza, pełni kontrolę i nadzór inwestorski, a także współpracuje ze służbami Zamawiającego w zakresie sprawozdawczości. W zakresie niniejszego zamówienia, Wykonawca ma zapewnić płynne wdrożenie Kontraktu w zakresie przygotowania, projektowania i realizacji robót budowlanych, sprawny i terminowy odbiór dokumentów i robót oraz prawidłowe przyszłe funkcjonowanie i obsługę robót przez Zamawiającego. Kontrakt na roboty budowlane będzie realizowany zgodnie z WARUNKAMI KONTRAKTOWYMI DLA URZĄDZEŃ ORAZ PROJEKTOWANIA I BUDOWY DLA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I MECHANICZNYCH ORAZ ROBÓT INŻYNIERYJNYCH I BUDOWLANYCH PROJEKTOWANYCH PRZEZ WYKONAWCĘ (wg Warunki Ogólne, czwarte wydanie angielsko – polskie niezmienione 2008 – tłumaczenie pierwszego wydania 1999, zawierające również wskazówki dla sporządzenia Szczególnych Warunków). FIDIC /Federation Internationale des Ingenieurs-Conseils (FIDIC). World Trade Center II Geneva Airport P.O.Box 311, CH-1215Geneva 15 29 Rue de Pre-Bois, Cointrin Tel. + 41 22 799 49 00 fax: + 41 22 799 49 01 tel. kom: (+41 79) 298 96 66 e-mail: fidic@fidic.org Wykonawca w ramach Umowy będzie wykonywał czynności przypisane Inżynierowi w wyżej wymienionych Warunkach Kontraktowych. Wykonawca zobowiązany jest dysponować inspektorami nadzoru branżowego (m.in. drogowego, mostowego, sanitarnego, elektrycznego, teletechnicznego, przyrodniczego) zgodnie z oświadczeniem zawartym w formularzu oferty. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik do SWZ. Realizacja przedmiotu zamówienia musi być zgodna z ofertą i SWZ, w szczególności: - Opisem przedmiotu zamówienia - Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego - Formularzem cenowym (FC) Usługi obejmują w szczególności: • zarządzanie Kontraktem, • koordynację Kontraktu, • sprawdzenie/weryfikację dokumentacji projektowej i innej, • nadzór nad prawidłowym wykonywaniem obowiązków umownych przez Wykonawcę Kontraktu, • nadzór nad robotami budowlanymi, • rozliczanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych, • pełnienie nadzoru inwestorskiego, • nadzór nad dostosowaniem do wymagań wynikających z zapisów decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, • nadzór nad robotami archeologicznymi, saperskimi, • wypełnianie obowiązków sprawozdawczych, • pełnienie nadzoru nad wykonywaniem robót branżowych (m.in. sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych), nadzór nad prowadzeniem działań informacyjnych i promocyjnych związanych z realizacją Kontraktu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71520000 Bauaufsicht, 71521000 Baustellenüberwachung, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 73111000 Forschungslabordienste, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation