See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van schoonmaak- en hygienische producten
Beschreibung: Levering van schoonmaak- en hygienische producten
Interne Kennung: PPP01U-821/5003/2024-821
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-821_1