See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa kombajnu ścianowego wraz z zabezpieczeniem obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy do ściany xa100 w pokł. 417/1 dla PGG S.A. Oddział KWK Sośnica
Beschreibung: Dzierżawa kombajnu ścianowego wraz z zabezpieczeniem obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy do ściany xa100 w pokł. 417/1 dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica
Vorherige Bekanntmachung: 150514-2025
Interne Kennung: 412400295
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dzierżawa kombajnu ścianowego wraz z zabezpieczeniem obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy do ściany xa100 w pokł. 417/1 dla PGG S.A. Oddział KWK Sośnica
Interne Kennung: 412400925
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilość dni kalendarzowych dzierżawy 759 w tym gwarantowane 668 dni+opcja 91 dni