See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załączniki A-H. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 1 30213000-5 - Komputery osobiste 30231300-0 - Monitory ekranowe 30231320-6 - Monitory dotykowe 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny Zadanie nr 2 30213000-5 - Komputery osobiste 30231300-0 - Monitory ekranowe 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny Zadanie nr 3 30213000-5 - Komputery osobiste Zadanie nr 4 30213100-6 - Komputery przenośne Zadanie nr 5 30231300-0 - Monitory ekranowe 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 5 zadań oddzielnie: Zadanie nr 1 – zestaw komputerowy + monitor interaktywny Zadanie nr 2 – zestaw komputerowy Zadanie nr 3 – komputer stacjonarny Zadanie nr 4 – komputer przenośny Zadanie nr 5 – monitor ekranowy 9) Zamawiający dopuszcza aby dostawy lub usługi mogły pochodzić z innych państw niż państwa członkowskie Unii Europejskiej, oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych”. 2. Rozwiązania równoważne Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Vorherige Bekanntmachung: 235626-2026
Interne Kennung: AZ.262.6.2026.AZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30232000 Peripheriegeräte, 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – zestaw komputerowy + monitor interaktywny
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załączniki A-C. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 1 30213000-5 - Komputery osobiste 30231300-0 - Monitory ekranowe 30231320-6 - Monitory dotykowe 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 5 zadań oddzielnie: Zadanie nr 1 – zestaw komputerowy + monitor interaktywny 9) Zamawiający dopuszcza aby dostawy lub usługi mogły pochodzić z innych państw niż państwa członkowskie Unii Europejskiej, oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych”. 2. Rozwiązania równoważne Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – zestaw komputerowy
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załączniki D-E. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 2 30213000-5 - Komputery osobiste 30231300-0 - Monitory ekranowe 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 5 zadań oddzielnie: Zadanie nr 2 – zestaw komputerowy 9) Zamawiający dopuszcza aby dostawy lub usługi mogły pochodzić z innych państw niż państwa członkowskie Unii Europejskiej, oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych”. 2. Rozwiązania równoważne Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – komputer stacjonarny
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załącznik F. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 3 30213000-5 - Komputery osobiste 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 5 zadań oddzielnie: Zadanie nr 3 – komputer stacjonarny 9) Zamawiający dopuszcza aby dostawy lub usługi mogły pochodzić z innych państw niż państwa członkowskie Unii Europejskiej, oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych”. 2. Rozwiązania równoważne Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – komputer przenośny
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załącznik G. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 4 30213100-6 - Komputery przenośne 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 5 zadań oddzielnie: Zadanie nr 4 – komputer przenośny 9) Zamawiający dopuszcza aby dostawy lub usługi mogły pochodzić z innych państw niż państwa członkowskie Unii Europejskiej, oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych”. 2. Rozwiązania równoważne Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – monitor ekranowy
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załącznik H. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 5 30231300-0 - Monitory ekranowe 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 5 zadań oddzielnie: Zadanie nr 5 – monitor ekranowy 9) Zamawiający dopuszcza aby dostawy lub usługi mogły pochodzić z innych państw niż państwa członkowskie Unii Europejskiej, oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych”. 2. Rozwiązania równoważne Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte