See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa stymulatorów i kardiowerterów wraz z oprzyrządowaniem i obłożeniami dla potrzeb bloku operacyjnego kardiologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa stymulatorów i kardiowerterów wraz z oprzyrządowaniem i obłożeniami dla potrzeb bloku operacyjnego kardiologii. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części zwane „Pakietami”: Pakiet nr 1 - Urządzenia do stymulacji pracy serca. Pakiet nr 2 - Urządzenia do stymulacji pracy serca. Pakiet nr 3 - Części i akcesoria do rozruszników serca. Pakiet nr 4 - Urządzenia do stymulacji pracy serca. Pakiet nr 5 - Urządzenia do stymulacji pracy serca. Pakiet nr 6 - Urządzenia medyczne emitujące promieniowanie/specjalistyczne. Pakiet nr 7 – Materiały medyczne – obłożenia, zestawy. Pakiet nr 8 - Urządzenia do stymulacji pracy serca. Pakiet nr 9 - Urządzenia do stymulacji pracy serca. Pakiet nr 10 - Części i akcesoria do rozruszników serca. Pakiet nr 11 - Części i akcesoria do rozruszników serca.
Interne Kennung: EP/20/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przetarg nieograniczony – przyspieszony (z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia – zapewnienie ciągłości świadczeń medycznych zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Zamawiający musi zabezpieczyć ciągłość udzielania świadczeń na bloku operacyjnym, wymagane jest skrócenie terminu składania ofert tj. 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182210 Herzschrittmacher, 33182240 Teile und Zubehör für Herzschrittmacher, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Urządzenia do stymulacji pracy serca.
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Urządzenia do stymulacji pracy serca. Szczegółowy opis w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182210 Herzschrittmacher, 33182240 Teile und Zubehör für Herzschrittmacher
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Urządzenia do stymulacji pracy serca.
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Urządzenia do stymulacji pracy serca. Szczegółowy opis w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Części i akcesoria do rozruszników serca.
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Części i akcesoria do rozruszników serca. Szczegółowy opis w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33182240 Teile und Zubehör für Herzschrittmacher
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Urządzenia do stymulacji pracy serca.
Beschreibung: Pakiet nr 4 - Urządzenia do stymulacji pracy serca. Szczegółowy opis w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Urządzenia do stymulacji pracy serca.
Beschreibung: Pakiet nr 5 - Urządzenia do stymulacji pracy serca. Szczegółowy opis w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Urządzenia medyczne emitujące promieniowanie/specjalistyczne.
Beschreibung: Pakiet nr 6 - Urządzenia medyczne emitujące promieniowanie/specjalistyczne. Szczegółowy opis w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Materiały medyczne – obłożenia, zestawy.
Beschreibung: Pakiet nr 7 – Materiały medyczne – obłożenia, zestawy. Szczegółowy opis w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Urządzenia do stymulacji pracy serca.
Beschreibung: Pakiet nr 8 - Urządzenia do stymulacji pracy serca. Szczegółowy opis w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Urządzenia do stymulacji pracy serca.
Beschreibung: Pakiet nr 9 - Urządzenia do stymulacji pracy serca. Szczegółowy opis w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Części i akcesoria do rozruszników serca.
Beschreibung: Pakiet nr 10 - Części i akcesoria do rozruszników serca. Szczegółowy opis w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Części i akcesoria do rozruszników serca.
Beschreibung: Pakiet nr 11 - Części i akcesoria do rozruszników serca. Szczegółowy opis w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 11