2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Sokolov, Křižíkova 1916 - Rekonstrukce odborné učebny přírodopisu: dodávka pomůcek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky školních pomůcek do odborné učebny přírodopisu na Základní škole Křižíkova 1916 Sokolov. Dodávky budou koordinovány s dodávkou ostatního vybavení a stavebními pracemi v dané učebně. V rámci této dodávky bude pořízeno nové přístrojové vybavení - např. mikroskopy a mikroskopické preparáty, nástroje pro kontrolu fyzických vlastností, kontrolní a zkušební přístroje a další pomůcky pro výuku jako např.: anatomické modely, žákovské soupravy a demonstrační obrazy. Součástí plnění je dodávka/doprava, vykládka, vynesení do učebny a ekologická likvidace odpadu - případných obalů. Úplný rozsah požadovaných dodávek je uveden v položkovém rozpočtu v příloze č. 4 ZD (výkaz výměr - rozpočet).
Interne Kennung: VZ/2934/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené zadávací řízení pro nadlimitní veřejnou zakázku.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken
5. Los
Los: LOT-0001