437208-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Echipamente dotare pentru laboratarele FSP_2 loturi (PRV 2 cod Smis 327277)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente dotare pentru laboratarele FSP_2 loturi (PRV 2 cod Smis 327277)
Beschreibung: În baza contractelor ce se preconizează a fi atribuite, se dorește dotarea laboratoarelor FSP din cadrul Universității de Vest din Timisoara, conform caietelor de sarcini Termenul limita in care autoritatea contractanta va raspunde clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare: in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 4250670-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Echipamente de laborator EEG pentru laboratoarele FSP
Beschreibung: Echipamente de laborator EEG pentru laboratoarele FSP
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Echipamente de laborator TMS pentru laboratoarele FSP
Beschreibung: Licențe perpetue pentru laboratarele FSP
Interne Kennung: 2