See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting Pastoor Ariëns - SMK Franciscus
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting Pastoor Ariëns , voor de locatie Franciscus. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000