See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi stałego sprzątania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych na terenie kompleksów zlokalizowanych w Warszawie, administrowanych przez JW 3964
Beschreibung: Sprzątanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych obiektów na terenie m.st Warszawy część 1: 4 lokalizacje część 2: 5 lokalizacji część 3: 3 lokalizacje część 4: 3 lokalizacje Na szczegółowy opis przedmiotu zamówienia składają się, oddzielne dla każdej części zamówienia i dla każdego zadania, n/w dokumenty postępowania: Opisy przedmiotów zamówienia, Minimalne wymagania, Wykazy powierzchni i wyposażenia, Wykazy sprzętu, Projekty umów, Formularze cenowe.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1.1 ul. Chruściela 103, ul. Pontonierów 2a Zadanie nr 1.2 ul. Czerwonych Beretów 3, ul. Czerwonych Beretów 3/1
Beschreibung: sprzątanie powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych Część 1, zadania: nr 1.1 ul. Chruściela 103, ul. Pontonierów 2a nr 1.2 ul. Czerwonych Beretów 3, ul. Czerwonych Beretów 3/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2.1 ul. Ostrobramska 109, Zadanie nr 2.2 ul. Wał Miedzeszyński 381, Zadanie nr 2.3 ul. Puławska 6a, ul. Puławska 8a, Zadanie nr 2.4 ul. Batorego 6
Beschreibung: sprzątanie powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych Część 2, zadania: nr 2.1 ul. Ostrobramska 109, nr 2.2 ul. Wał Miedzeszyński 381, nr 2.3 ul. Puławska 6a, ul. Puławska 8a, nr 2.4 ul. Batorego 6
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3.1 ul. Mierosławskiego 22, ul. Brechta 16, Zadanie nr 3.2 ul. 11 Listopada 17/19
Beschreibung: sprzątanie powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych Część 3, zadania: nr 3.1 ul. Mierosławskiego 22, ul. Brechta 16, nr 3.2 ul. 11 Listopada 17/19
Los: LOT-0004