See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Sint Josephscholen - Touchscreens
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van touchscreens ten behoeve van Sint Josephscholen. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT Touchscreens.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000