2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego do Panoptikum – Oddziału Narodowego Instytutu Muzeów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia w terminie 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Szczegółowe terminy realizacji poszczególnych obowiązków określają Projektowane Postanowienia Umowy stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 59149-2026
Interne Kennung: DA.260.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający: 1) wymaga wniesienia przez Wykonawcę wadium na zasadach określonych w Rozdziale XI SWZ, 2) wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy na zasadach określonych w Rozdziale XVII SWZ, 3) przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu. Zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający żąda złożenia oświadczenia wstępnego (JEDZ) wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Podstawy wykluczenia: O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie: 1) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp; 2) art. 109 ust. 1 pkt 4, 8 i 10 ustawy Pzp; 3) art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014; 4) art. 7 ust. 1 Ustawy sankcyjnej. Przedmiotowe środki dowodowe: Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych: na potwierdzenie spełnienia przez oferowane rozwiązania wymagań określonych w OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ – specyfikacje techniczne lub, w przypadku braku specyfikacji technicznych, karty katalogowe dla każdego oferowanego rozwiązania, wymienionego w pkt 9 OPZ „Wykaz sprzętu”. UWAGA: Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia ww. przedmiotowych środków dowodowych w języku angielskim, bez tłumaczenia na język polski. Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje wezwanie Wykonawcy do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli Wykonawca ich nie złożył lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne. Zgodnie z art. 107 ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający nie wzywa Wykonawcy złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. Sposób przygotowania i złożenia ofert: Oferta musi zostać złożona w formie elektronicznej pod rygorem nieważności. Do przygotowania oferty wymaga się wykorzystania Formularza oferty, którego wzór stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. Wraz z ofertą sporządzoną według wzoru Formularza oferty stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ Wykonawca składa dokumenty wymienione w Rozdziale IX ust. 1 SWZ. Szczegółowe zasady przygotowania i złożenia oferty określa Rozdział XII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30214000 Arbeitsplätze, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 30237280 Stromversorgungszubehör, 32422000 Netzkomponenten, 48620000 Betriebssysteme, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001