2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering Gemeente Delft
Beschreibung: De uitgebreide brandverzekeringen van de Gemeente Delft vervalt op 1 januari 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare procedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts doorlopend, conform bestek. Willis B.V. gevestigd te Amsterdam begeleidt de Gemeente Delft bij dit traject. Door wijzigingen binnen TenderNed zijn de selectie eisen en criteria niet direct zichtbaar als voorheen. Deze worden zichtbaar op het moment dat u bent aangemeld als geïnteresseerde partij. Totaal verzekerde som EUR 888,571,593
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Conform bestek
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Brandverzekering (Perceel 1 van 1)
Beschreibung: Op alle onroerende zaken en bedrijfsuitrusting/inventaris/goederen al dan niet in eigendom van c.q. in beheer of gebruik bij de gemeente Delft, alsmede op roerende en onroerende zaken waarvoor de zorg voor rekening van verzekerde komt. Totaal verzekerde som van EUR 888,571,593
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Conform bestek