437341-2026 - Wettbewerb
Polen – Zierpflanzen, -gräser, -moose oder -flechten – Dostawa wraz z montażem i demontażem nawierzchni z trawy naturalnej razem z podbudową
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z montażem i demontażem nawierzchni z trawy naturalnej razem z podbudową
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest jednokrotny montaż oraz odpowiednio jednokrotny demontaż tymczasowej nawierzchni z trawy naturalnej razem z podbudową wraz z odpowiednim utrzymaniem, w tym pielęgnacją, koszeniem, nawożeniem, podlewaniem, renowacją i uzupełnianiem ubytków oraz wykonywaniem oznakowań murawy od momentu jej ułożenia do momentu jej demontażu. W zakres prac wchodzi również wymiana zniszczonych lub uszkodzonych fragmentów murawy w trakcie i pomiędzy organizowanymi na niej aktywnościami, montaż i demontaż tymczasowej nawierzchni z trawy syntetycznej razem z podbudową, wykonanie połączeń obu nawierzchni (naturalnej i sztucznej) oraz prace towarzyszące.
Interne KennungWZ/V/32/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03441000 Zierpflanzen, -gräser, -moose oder -flechten
5. Los
LosLOT-0001