See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa i rozwój e-usług w SPZOZ w Gostyniu
Beschreibung: Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa i rozwój e-usług w SPZOZ w Gostyniu w podziale na 7 pakietów. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: SPZOZ.XII.231.1/6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Podstawowy pakiet serwisowy dla HIS i ERP
Beschreibung: Podstawowy pakiet serwisowy dla HIS i ERP; Rozbudowa systemu HIS; Dostawa licencji i modułów HIS, ERP z 3 letnim prawem do aktualizacji; Integracja systemu HIS z systemem eKRN z 3 letnim prawem do aktualizacji, Indeksacja EDM i zdarzeń medycznych, Integracja systemu pracującego w laboratorium z systemem zewnętrznego podwykonawcy; Wdrożenie nowego panelu logowania- zarządzenie operatorami, ujednolicenie loginów/ haseł; PBC 2.0. Analityczny BI usługa z prawem użytkowania na 36 miesięcy; Usługa testowego odtwarzania kopii bezpieczeństwa - 1 raz na kwartał przez 36 miesięcy (12 razy); Portal pracownika- rozbudowa posiadanego systemu informatycznego wraz z 3 letnim prawem do aktualizacji; system kolejkowy wraz z 3 letnim serwisem i prawem do aktualizacji; Wdrożenie obchodu lekarskiego, Asystenta pielęgniarskiego i pulpitu pielęgniarskiego
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten, 72263000 Software-Implementierung, 51611100 Hardwareinstallation, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72265000 Software-Konfiguration, 72261000 Software-Unterstützung, 72253200 Systemunterstützung, 30213000 Personalcomputer, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: 2. Modernizacja infrastruktury sieciowej przez dostawę i wdrożenie przełączników sieciowych, Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa przez wdrożenie rozwiązań UTM, Segmentacje sieci, Ochronę poczty elektronicznej, implementacje polityk bezpieczeństwa zgodnych z RODO; Segmentacja sieci i izolacja środowisk logicznych
Beschreibung: Modernizacja infrastruktury sieciowej przez dostawę i wdrożenie przełączników sieciowych, Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa przez wdrożenie rozwiązań UTM, Segmentacje sieci, Ochronę poczty elektronicznej, implementacje polityk bezpieczeństwa zgodnych z RODO; Segmentacja sieci i izolacja środowisk logicznych
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51611100 Hardwareinstallation, 72265000 Software-Konfiguration, 72261000 Software-Unterstützung, 72253200 Systemunterstützung
Los: LOT-0003
Titel: 3. Licencja systemu monitorowania infrastruktury IT
Beschreibung: Licencja systemu monitorowania infrastruktury IT.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 72261000 Software-Unterstützung, 72253200 Systemunterstützung
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawa, instalacja, konfiguracja rozwiązania do centralnego zarządzania logami, analiz bezpieczeństwa i raportowania.
Beschreibung: Dostawa, instalacja, konfiguracja rozwiązania do centralnego zarządzania logami, analiz bezpieczeństwa i raportowania
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72265000 Software-Konfiguration, 72261000 Software-Unterstützung, 72253200 Systemunterstützung
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dostawa, aktywacja oraz utrzymanie przez okres 36 miesięcy systemu ochrony stacji roboczych i serwerów klasy Endpoit Security z funkcjonalnością EDR/ XDR dla 200 urządzeń
Beschreibung: Dostawa, aktywacja oraz utrzymanie przez okres 36 miesięcy systemu ochrony stacji roboczych i serwerów klasy Endpoit Security z funkcjonalnością EDR/ XDR dla 200 urządzeń
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72265000 Software-Konfiguration, 72265000 Software-Konfiguration, 72261000 Software-Unterstützung, 72261000 Software-Unterstützung, 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
Los: LOT-0006
Titel: 6. Usługa hardenigu Active Directory w ramach projektu D.1.1.2
Beschreibung: Usługa hardenigu Active Directory w ramach projektu D.1.1.2
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Rozbudowa posiadanego systemu RIS/PACS Alteris o moduł integracyjny z Platformą Usług Inteligentnych.
Beschreibung: Rozbudowa posiadanego systemu RIS/PACS Alteris o moduł integracyjny z Platformą Usług Inteligentnych.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72253200 Systemunterstützung