See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROZBUDOWA BAZY ŁÓDZKIEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W CELU URUCHOMIENIA NOWYCH E-USŁUG dla projektu pn.: „Zarządzanie Miastem w oparciu o bazy danych przestrzennych wraz z rozwojem e-usług”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest przygotowanie i wdrożenie e-usług umożliwiających użytkownikom zewnętrznym uwierzytelnionym przez Węzeł Krajowy obsługę drogą elektroniczną następujących wniosków: a. o rozłożenie na raty zadłużenia/opłat, b. o wymianę elementów technicznych lokalu (stolarka okienna), c. o zmianę struktury lokalu (zmiana układu pomieszczeń, wydzielenie/likwidacja pomieszczeń), d. o wymianę elementów technicznych lokalu (źródło ciepła), e. o legalizację łazienki. 2. Szczegółowy opis Przedmiotu Umowy został zawarty w Załączniku 1 do Umowy Opisie Przedmiotu Zamówienia. 3. W ramach realizacji Umowy Wykonawca jest zobowiązany do: a. dostarczenia, przygotowania i skonfigurowania środowiska testowego, b. przeprowadzenie testów akceptacyjnych, c. uczestnictwa w przygotowaniu i przeprowadzeniu testów z wykorzystaniem Węzła Krajowego. d. instalacja i skonfigurowanie Rozwiązania w środowisku produkcyjnym Zamawiającego, e. dostarczenie dokumentacji powdrożeniowej i licencji f. świadczenie usług Serwisu i wsparcia technicznego dla całości Rozwiązania.
Vorherige Bekanntmachung: 285088-2026
Interne Kennung: OAZP.2610/41/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „ROZBUDOWA BAZY ŁÓDZKIEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W CELU URUCHOMIENIA NOWYCH E-USŁUG” dla projektu pn.: „Zarządzanie Miastem w oparciu o bazy danych przestrzennych wraz z rozwojem e-usług”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest przygotowanie i wdrożenie e-usług umożliwiających użytkownikom zewnętrznym uwierzytelnionym przez Węzeł Krajowy obsługę drogą elektroniczną następujących wniosków: a. o rozłożenie na raty zadłużenia/opłat, b. o wymianę elementów technicznych lokalu (stolarka okienna), c. o zmianę struktury lokalu (zmiana układu pomieszczeń, wydzielenie/likwidacja pomieszczeń), d. o wymianę elementów technicznych lokalu (źródło ciepła), e. o legalizację łazienki. 2. Szczegółowy opis Przedmiotu Umowy został zawarty w Załączniku nr1 do Umowy - Opisie Przedmiotu Zamówienia. 3. W ramach realizacji Umowy Wykonawca jest zobowiązany do: a. dostarczenia, przygotowania i skonfigurowania środowiska testowego, b. przeprowadzenie testów akceptacyjnych, c. uczestnictwa w przygotowaniu i przeprowadzeniu testów z wykorzystaniem Węzła Krajowego. d. instalacja i skonfigurowanie Rozwiązania w środowisku produkcyjnym Zamawiającego, e. dostarczenie dokumentacji powdrożeniowej i licencji f. świadczenie usług Serwisu i wsparcia technicznego dla całości Rozwiązania.