43738-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – HR-applicatie ten behoeve van gemeente Beek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: HR-applicatie ten behoeve van gemeente Beek
Beschreibung: Gemeente Beek zoekt een opdrachtnemer/applicatie die hen ondersteunt om de (administratieve) werkzaamheden efficiënter uit te voeren. We verwachten dat inschrijver ervaring heeft met het hosten, implementeren, onderhouden en facilitairen van een HR-applicatie. Daarnaast verwacht de opdrachtgever dat de inschrijver de opdrachtgever volledig ontzorgd bij de verwerking van de salarisadministratie. De applicatie dient te beschikken over een digitale archiefmodule die voldoet aan bestaande wet- en regelgeving. De aanbestedende dienst wenst een overeenkomst aan te gaan met één (1) opdrachtnemer voor de periode van zes (6) jaar met de optie tot verlenging van maximaal drie (3) keer drie (3) jaar. De beoogde ingangsdatum van de nieuwe overeenkomst is 1 juni 2025 (bij de start van de implementatieperiode). De periode van 1 juni 2025 tot 1 januari 2026 zal in het teken staan van de implementatie van het systeem.
Interne Kennung: 7750/VT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Beek zoekt een opdrachtnemer/applicatie die hen ondersteunt om de (administratieve) werkzaamheden efficiënter uit te voeren. We verwachten dat inschrijver ervaring heeft met het hosten, implementeren, onderhouden en facilitairen van een HR-applicatie. Daarnaast verwacht de opdrachtgever dat de inschrijver de opdrachtgever volledig ontzorgd bij de verwerking van de salarisadministratie. De applicatie dient te beschikken over een digitale archiefmodule die voldoet aan bestaande wet- en regelgeving.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst wenst een overeenkomst aan te gaan met één (1) opdrachtnemer voor de periode van zes (6) jaar met de optie tot verlenging van maximaal drie (3) keer drie (3) jaar.