2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa kombajnu ścianowego dla eksploatacji ścian 106/401/1/S, oraz 311/407/4/AB wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic-Wujek Ruch Murcki-Staszic.
Beschreibung: Dzierżawa kombajnu ścianowego dla eksploatacji ścian 106/401/1/S, oraz 311/407/4/AB wraz z zabezpieczeniem pełnej obsługi gwarancyjnej i serwisowej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic-Wujek Ruch Murcki-Staszic.
Vorherige Bekanntmachung: 358798-2024
Interne Kennung: 622301448
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0003
Optionen:
Beschreibung der Optionen: opcją jest dzierżawa 1 szt. kombajnu ścianowego, dodatkowo okres dzierżawy kombajnu wynosi 703 dni w tym 362 dni na prawie opcji