2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2026-0113 Regulier cameratoezicht
Beschreibung: AI 2026-0113 Regulier cameratoezicht De scope omvat de aanschaf van camera’s en toebehoren, het beheer en onderhoud van het cameratoezichtsysteem en het doorvoeren van wijzigingen op het systeem in het kader van veiligheid en openbare orde, bestaande uit: • Aanschaf van camera’s en toebehoren inclusief vervanging van het huidige areaal gedurende de looptijd van het contract; • Werken in de openbare ruimte inclusief aanvragen van vergunningen ten behoeve van het (ver)plaatsen, vernieuwen, verwijderen van camera’s; • Beheer en onderhoud van het gehele systeem incl. camera’s, straatmeubilair, client/server hardware, videomanagementsysteem (VMS), netwerkapparatuur, (draadloze) verbindingen; • Netwerkmonitoring; • Uitbreidingen (aanschaf), vervangingen en aanpassingen aan het systeem van het huidige areaal gedurende de looptijd van het contract; • Coördinatie met derden (onder andere: Liander en Ziggo en leverancier spoedcameratoezicht); • Het beheren(en indien niet in gebruik het opslaan), plaatsen en verwijderen van mobiele camerasystemen die in eigendom zijn van de gemeenten of Politie eenheid Amsterdam (zowel systemen die aan een bestaande mast worden geplaatst of systemen die voorzien zijn van een eigen mast (via aanhanger).
Interne Kennung: AI 2026-0113
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51314000 Installation von Videogeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -