See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja sportu w Małopolsce podczas i w związku z Mistrzostwami Świata w siatkówce mężczyzn 2027
Beschreibung: Przedmiot umowy zakłada promocję sportu w Małopolsce w zakresie realizacji Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn 2027. Działania promujące Województwo Małopolskie będą realizowane w latach 2026-2027, obejmą również ceremonię losowania grup. Turniej odbędzie się w dniach 10–26 września 2027 roku w Polsce, faza finałowa odbędzie się w Krakowie i zgromadzi cztery najlepsze reprezentacje narodowe oraz szerokie grono kibiców z kraju i zagranicy. Turniej będzie transmitowany przez Telewizję Polsat oraz przez międzynarodowych partnerów medialnych FIVB, zapewniając szeroki zasięg medialny. W ramach zamówienia Województwo otrzyma m.in.: tytuł Regionu Gospodarza Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn 2027, logotyp Województwa zostanie wyświetlony na elektronicznych bandach led podczas meczów, Województwo będzie miało możliwość organizacji stoiska promocyjnego w fazie finałowej turnieju, logotyp Województwa lub nazwa zostanie wyeksponowana na naklejce na boisku, w drugiej linii reklamowej boiska, na ściankach sponsorskich, w kampanii w mediach ogólnopolskich i internetowych, logotyp Województwa oraz informacje o partnerstwie zostaną umieszczone na stronie internetowej Mistrzostw Świata 2027 oraz w mediach społecznościowych.
Interne Kennung: SKF-II.272.56.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001