2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia meblowego dla Szpitala Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 2 części : Część nr 1 – Dostawa wyposażenia meblowego dla Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Część nr 2 – Dostawa wyposażenia meblowego do pomieszczeń Apteki
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Dostawa wyposażenia meblowego dla Medycznego Laboratorium Diagnostycznego
Beschreibung: Dostawa wyposażenia meblowego dla Medycznego Laboratorium Diagnostycznego
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Dostawa wyposażenia meblowego do pomieszczeń Apteki
Beschreibung: Dostawa wyposażenia meblowego do pomieszczeń Apteki