437416-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa urządzeń medycznych do zabiegów urologicznych na potrzeby Oddziału Urologii Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie z podziałem na części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń medycznych do zabiegów urologicznych na potrzeby Oddziału Urologii Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie z podziałem na części.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia dostawa urządzeń medycznych do zabiegów urologicznych na potrzeby Oddziału Urologii Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie z podziałem na następujące części: 1) Część 1. Dostawa ureterorenoskopu sztywnego 9.5 Chr ze światłowodem i wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ. 2) Część 2. Dostawa kleszczyków biopsyjnych do URS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ. 3) Część 3. Dostawa kleszczyków roboczych typu Pean. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ. 4) Część 4. Dostawa resektoskopu bipolarnego - zestaw ze światłowodem, kompatybilny z diatermią EMED. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.4 do SWZ. 5) Część 5. Dostawa toru wizyjnego - zestaw FULL HD. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.5 do SWZ. 6) Część 6. Dostawa resektoskopu laserowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.6 do SWZ. 7) Część 7. Dostawa poduszki do stołu operacyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.7 do SWZ. 8) Część 8. Dostawa morcelatora urologicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.8 do SWZ. 2. Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania urządzeń kondycjonowanych oraz urządzeń demonstracyjnych. Dostarczone urządzenia muszą fabrycznie nowe, być wolne od wszelkich wad fizycznych (konstrukcyjnych) i prawnych, oraz w stanie nadającym się do bezpiecznego używania, bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji. 3. W przypadku, jeżeli przy opisie przedmiotu zamówienia posłużono się wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, należy to rozumieć w ten sposób, że każdorazowo takiemu wskazaniu towarzyszy wyrażenie „lub równoważny". Pod pojęciem „lub równoważny” Zamawiający rozumie oferowanie produktów, materiałów, sprzętu gwarantujących realizację zamówienia w zgodzie z wymaganiami Zamawiającego oraz zapewniających uzyskanie parametrów technicznych, jakościowych, funkcjonalnych i użytkowych nie gorszych od założonych w SWZ. Zastosowanie rozwiązań równoważnych nie może prowadzić do pogorszenia właściwości przedmiotu zamówienia w stosunku do przewidzianych w SWZ ani do zmiany ceny, ani do naruszenia przepisów prawa. 4. Ewentualne zamieszczone w opisie przedmiotu zamówienia nazwy produktów lub producentów użyto jedynie w celu przykładowym, tj. w celu przybliżenia wymagań, których nie można było opisać przy pomocy dostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń. Ewentualnie wskazane nazwy produktów oraz ich producentów nie mają na celu naruszenie zasady uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców. Wszędzie, gdzie są one wskazane, należy czytać w ten sposób, że towarzyszy im określenie „lub równoważne”. 5. Zamawiający dopuszcza dostawę produktów, materiałów lub sprzętu równoważnych w odniesieniu do opisu przedmiotu zamówienia tzn., że zaoferowany przedmiot zamówienia będzie o takich samych lub wyższych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych oraz użytkowych jak te wskazane w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Wskazane w opisie przedmiotu zamówienia znaki towarowe, nazwy własne, itp. (jeśli takie się pojawiły) – stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy dotyczący przedmiotu zamówienia. We wszystkich przypadkach, w których ze względu na specyfikację przedmiotu zamówienia wskazano nazwy produktów, sprzętu lub materiałów, dopuszcza się stosowanie produktów, sprzętu lub materiałów równoważnych, tj. wszelkie wymienione z nazwy materiały użyte w opisie przedmiotu zamówienia, służą wyłącznie określeniu standardu i mogą być zastąpione innymi o nie gorszych parametrach użytkowych i jakościowych. Zamawiający w przypadku ofert zawierających rozwiązania równoważne będzie je weryfikować pod względem spełniania wymogów poszczególnych pozycji wymagań technicznych zawartych w załącznikach do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie równoważność zaoferowanego asortymentu. Ciężar udowodnienia równoważności jest obowiązkiem Wykonawcy. Zamawiający nie uzna rozwiązań równoważnych, jeśli będą o gorszych niż wskazane w załącznikach do SWZ minimalnych wymaganiach jakościowych. 7. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp: w przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, zamawiający nie może odrzucić oferty tylko dlatego, że oferowane dostawy nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem, że wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 8. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać następujące dokumenty: wpis/zgłoszenie do rejestru wyrobów medycznych i deklaracje zgodności CE i/lub certyfikaty CE i świadectwa dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2023 r. poz. 1938 z późn. zm.).
Vorherige Bekanntmachung182136-2026
Interne KennungZP/PN/6/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenshttps://spzoz-lubartow.ezamawiajacy.pl/pn/spzoz-lubartow/demand/273565/notice/public/details pod tym adresem będą udostępniane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1. Dostawa ureterorenoskopu sztywnego 9.5 Chr ze światłowodem i wyposażeniem
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ
LosLOT-0002
TitelCzęść 2. Dostawa kleszczyków biopsyjnych do URS
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ
LosLOT-0003
TitelCzęść 3. Dostawa kleszczyków roboczych typu Pean
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ
LosLOT-0004
TitelCzęść 4. Dostawa resektoskopu bipolarnego - zestaw ze światłowodem, kompatybilny z diatermią EMED
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.4 do SWZ
LosLOT-0005
TitelCzęść 5. Dostawa toru wizyjnego - zestaw FULL HD
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.5 do SWZ
LosLOT-0006
TitelCzęść 6. Dostawa resektoskopu laserowego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.6 do SWZ
LosLOT-0007
TitelCzęść 7. Dostawa poduszki do stołu operacyjnego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.7 do SWZ
LosLOT-0008
TitelCzęść 8. Dostawa morcelatora urologicznego
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.8 do SWZ