437423-2026 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Raamcontract voor een ontwerpteam. Ingrijpende energetische renovaties van sociale huurwoningen - Quinten Matsijsstraat en Adriaan Brouwerstraat - 8020 Oostkamp
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamcontract voor een ontwerpteam. Ingrijpende energetische renovaties van sociale huurwoningen - Quinten Matsijsstraat en Adriaan Brouwerstraat - 8020 Oostkamp
BeschreibungRaamcontract voor een ontwerpteam. Ingrijpende energetische renovaties van sociale huurwoningen - Quinten Matsijsstraat en Adriaan Brouwerstraat - 8020 Oostkamp
Interne KennungViv 5476 - aanstellen ontwerpteam
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001
TitelViv 5476 - aanstellen ontwerpteam - 1
Interne Kennung1
437423-2026 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke – Raamcontract voor een ontwerpteam. Ingrijpende energetische renovaties van sociale huurwoningen - Quinten Matsijsstraat en Adriaan Brouwerstraat - 8020 Oostkamp
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Viv 5476 - aanstellen ontwerpteam
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1