437429-2026 - Wettbewerb
Polen – Aufzüge – „Dostawa, montaż i uruchomienie dźwigów osobowych zewnętrznych na węźle komunikacyjnym SKM Łękno oraz na przystanku SKM Niebuszewo”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa, montaż i uruchomienie dźwigów osobowych zewnętrznych na węźle komunikacyjnym SKM Łękno oraz na przystanku SKM Niebuszewo”
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie dźwigów osobowych zewnętrznych wraz z wyposażeniem i niezbędnymi przyłączami. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa zadania częściowe: a) Część 1 – obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie na rzecz Zamawiającego fabrycznie nowego, nieużywanego przed dniem dostawy 1 dźwigu osobowego zewnętrznego wraz z wyposażeniem i niezbędnymi przełączeniami na przystanku SKM Niebuszewo, szczegółowo opisanego w „Opisie Przedmiotu Zamówienia”, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ, b) Część 2 - obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie na rzecz Zamawiającego fabrycznie nowych, nieużywanych przed dniem dostawy 4 dźwigów osobowych samonośnych zewnętrznych wraz z obudową, wyposażeniem i niezbędnymi przyłączami na węźle komunikacyjnym Łękno, szczegółowo opisanego w „Opisie Przedmiotu Zamówienia”, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ. Umowa o dofinansowanie nr FENX.05.04-IP.02-0001/24-00 Projektu „Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351” Faza II. W ramach działania FENX.05.04 Kolej, kolej miejska i bezpieczeństwo na kolei priorytet FENX.05 Wsparcie sektora transportu z EFRR. Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Przedmiot zamówienia musi być realizowany zgodnie z wymaganiami Projektu współfinansowanego ze środków UE. Wykonawca zobowiązany będzie stosować wymagania informacyjno-promocyjne wynikające z zasad FEnIKS. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) opis przedmiotu zamówienia dla części 1 wraz z załącznikami stanowi załącznik nr 6 do SWZ, b) opis przedmiotu zamówienia dla części 2 wraz z załącznikami stanowi załącznik nr 7 do SWZ, c) wzór umowy dla części 1 stanowi załącznik nr 4A do SWZ, d) wzór umowy dla części 2 stanowi załącznik nr 4B do SWZ, e) specyfikacja techniczna, która zawiera szczegółowe minimalne parametry techniczne – załącznik nr 1A do SWZ dla Części 1 postępowania, f) specyfikacja techniczna, która zawiera szczegółowe minimalne parametry techniczne - załącznik nr 1B do SWZ dla Części 2 postępowania.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titelobejmuje dostawę, montaż i uruchomienie na rzecz Zamawiającego fabrycznie nowego, nieużywanego przed dniem dostawy 1 dźwigu osobowego zewnętrznego wraz z wyposażeniem i niezbędnymi przełączeniami na przystanku SKM Niebuszewo, szczegółowo opisanego w „Opisie Przedmiotu Zamówienia”, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ
BeschreibungCzęść 1 obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie na rzecz Zamawiającego fabrycznie nowego, nieużywanego przed dniem dostawy 1 dźwigu osobowego zewnętrznego wraz z wyposażeniem i niezbędnymi przełączeniami na przystanku SKM Niebuszewo, szczegółowo opisanego w „Opisie Przedmiotu Zamówienia”, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) opis przedmiotu zamówienia dla części 1 wraz z załącznikami stanowi załącznik nr 6 do SWZ, b) wzór umowy dla części 1 stanowi załącznik nr 4A do SWZ, c) specyfikacja techniczna, która zawiera szczegółowe minimalne parametry techniczne – załącznik nr 1A do SWZ dla Części 1 postępowania.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień
LosLOT-0002
Titelobejmuje dostawę, montaż i uruchomienie na rzecz Zamawiającego fabrycznie nowych, nieużywanych przed dniem dostawy 4 dźwigów osobowych samonośnych zewnętrznych wraz z obudową, wyposażeniem i niezbędnymi przyłączami na węźle komunikacyjnym Łękno, szczegółowo opisanego w „Opisie Przedmiotu Zamówienia”, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
BeschreibungCześć 2 postępowania obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie na rzecz Zamawiającego fabrycznie nowych, nieużywanych przed dniem dostawy 4 dźwigów osobowych samonośnych zewnętrznych wraz z obudową, wyposażeniem i niezbędnymi przyłączami na węźle komunikacyjnym Łękno, szczegółowo opisanego w „Opisie Przedmiotu Zamówienia”, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) opis przedmiotu zamówienia dla części 2 wraz z załącznikami stanowi załącznik nr 7 do SWZ, b) wzór umowy dla części 2 stanowi załącznik nr 4B do SWZ, c) specyfikacja techniczna, która zawiera szczegółowe minimalne parametry techniczne - załącznik nr 1B do SWZ dla Części 2 postępowania.