2. Verfahren
Verfahren
Titel: WGA Eigen risicoverzekering conventioneel Gemeente Bladel
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het selecteren van één (1) verzekeraar waarmee een Overeenkomst met betrekking tot een WGA-Eigenrisicoverzekering Conventioneel voor de medewerkers van Aanbestedende dienst kan worden aangegaan. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Opdracht dient als één (1) geheel te worden beschouwd en leent zich niet voor splitsing in percelen waarop verschillende verzekeraars worden betrokken
Beschreibung: 1 Opdracht 1 perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het contract dient een looptijd van drie (3) jaar te hebben met einddatum 31 december 2028. Na deze initiële verzekeringstermijn is er sprake van een doorlopende, wederzijdse verlengingsmogelijkheid van één keer met 3 jaar of drie keer met 1 jaar. De maximale looptijd van de verzekering inclusief stilzwijgende verlengingen is zes (6) jaar.