43746-2025 - Ergebnis
Polen – Call-Center – Świadczenie usługi obsługi infolinii „PKP Intercity” S.A.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi obsługi infolinii „PKP Intercity” S.A.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmować będzie w szczególności: 1) profesjonalną całodobową obsługę klienta za pośrednictwem infolinii Zamawiającego, przez wszystkie dni w roku, 2) umożliwienie skorzystania przez klienta z różnych kanałów kontaktu (telefon, formularz kontaktowy, e-mail, chatbot), 3) kompleksową rejestrację i obsługę zgłoszeń klientów w systemie do rejestracji zgłoszeń, 4) możliwość przeglądania zgłoszeń i raportowania ich według określonych parametrów, 5) agregację i ustrukturalizowanie wiedzy w zakresie zgłoszeń kierowanych przez klientów.
Vorherige Bekanntmachung505282-2024
Interne Kennung24/WNP-025091/PRZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79512000 Call-Center
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi obsługi infolinii „PKP Intercity” S.A. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projektowanych postanowieniach umowy wraz z załącznikami stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ.