43746-2026 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Miasta Kobyłka, z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz odpadów komunalnych z likwidacji dzikich wysypisk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Miasta Kobyłka, z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz odpadów komunalnych z likwidacji dzikich wysypisk
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Kobyłka, z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z dzikich wysypisk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2 i 2a do SWZ.
Interne KennungWZP.271.12.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne w celu skrócenia terminu składania ofert
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w całości lub części. Przedmiotem zamówienia w ramach prawa opcji jest powierzenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Kobyłka, z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz odpadów komunalnych z likwidacji dzikich wysypisk na okres kolejnych 12 miesięcy po zakończeniu realizacji zamówienia gwarantowanego/podstawowego (okres maksymalny).