2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na nákup gastrotechnologií
Beschreibung: Zavedení dynamického nákupního systému (DNS) na nákup gastrotechnologií, na dobu 36 měsíců, dle aktuálních potřeb zadavatele. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS bude dodání gastro technologií na místo plnění dle technické specifikace uvedené v jednotlivých výzvách k podání nabídek a další činnosti dle charakteru zařízení, zejména montáž a demontáž původního zařízení, ekologická likvidace původních zařízení, zaškolení obsluhy, počáteční revize, předání veškeré potřebné dokumentace k technologiím a poskytování záručního servisu. Jednotlivé dílčí veřejné zakázky budou v DNS zadávány dle provozních potřeb Odboru stravování a Odboru hotelů a lázeňských domů v souladu s § 141 ZZVZ. Detailní specifikace předmětu plnění, obchodní podmínky a požadované parametry dodávek budou specifikovány vždy ve výzvě k podání nabídek na plnění dílčí veřejné zakázky ve smyslu § 141 zákona. Objemy jednotlivých dílčích veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS zadavatel předpokládá od jednotek až po desítky jednotlivých položek v rámci konkrétní dílčí veřejné zakázky. Dílčí veřejné zakázky budou vyhlašovány v předem neurčených nepravidelných časových intervalech odvislých zejména od provozních potřeb, kdy je předpoklad, že paralelně bude vyhlášeno i více výzev najednou v aktuálním čase.
Interne Kennung: ZSMV-00603/VZ-2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001