2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svazková škola pod Skalkou - Správce stavby
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění a realizace služby, spočívající ve výkonu činnosti Správce stavby (SpS) pro projekt „Výstavba svazkové školy Pod Skalkou“, přičemž Smlouva na provedení stavebních prací pro stavbu „Výstavba svazkové školy Pod Skalkou – stavební práce“ bude uzavřena s použitím „Smluvních podmínek pro dodávku technologických zařízení a projektování - výstavbu“ elektro- a strojně-technologického díla a pozemních a inženýrských staveb projektovaných zhotovitelem („Žlutá kniha“), první vydání 1999, vydáno Mezinárodní federací konzultačních inženýrů (FIDIC), český překlad CACE 2015 (dále rovněž „Smlouva o Dílo“). Příkazník bude Objednateli poskytovat služby na základě Smlouvy o poskytnutí služeb (dále jen „Smlouva“). Cílem poskytnutí služeb dodavatele podle Smlouvy je spolupráce při výběru Zhotovitele Díla, administrativní, řídící a technická správa Smlouvy o Dílo, průběžná kontrola projektových prací Zhotovitele Díla a kontrola realizace stavebních prací jménem Objednatele během etapy, předcházející vlastní realizaci Díla a etap během realizace Díla, dále provádění povinností a pravomocí jemu ustanovených a definovaných prostřednictvím Smlouvy a Smlouvy o Dílo na zhotovení předmětné Stavby. Cílem služby dodavatele je zabezpečit, že projektové práce a podle nich zhotovené Dílo budou v souladu so Smlouvou o Dílo v požadované kvalitě, v rámci Přijaté smluvní částky Díla a bez prodloužení Doby pro dokončení. Bližší informace k předmětu plnění veřejné zakázky jsou uvedeny v dokumentech SVAZEK 2 Příkazní smlouva a SVAZEK 3 POPIS PŘEDMĚTU ZAKÁZKY. Veřejná zakázka dále bude financována ze zdrojů MŠMT a případně dalšími poskytovateli dotace.
Interne Kennung: Svazková škola pod Skalkou - Správce stavby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001