437494-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauinstallationsarbeiten – Wymiana pomp w ramach projektu Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni Tarnów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWymiana pomp w ramach projektu Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni Tarnów
Beschreibung1 Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na obiektach Zakładu Oczyszczalni Ścieków Tarnowskich Wodociągów Sp. z o. o. w Tarnowie w zakresie wymiany pompy w pompowni ścieków miejskich oraz wymianę pompy powodziowej wraz z wykonaniem z dodatkowych instalacji, wyposażenia oraz prac w oparciu o dokumentację techniczną Zamawiającego. Przedmiotowe zamówienie na roboty budowlane prowadzone jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” w oparciu o dokumentację techniczną w postaci Programu Funkcjonalno-Użytkowego (zwanego dalej PFU) wraz z załącznikami dla każdej z części zamówienia. 1.1. Zakres zamówienia został podzielony na 2 części, które obejmują następujący zadania: Część nr 1 Wymiana pompy w pompowni ścieków miejskich, Część nr 2 Wymiana pompy powodziowej. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część zamówienia lub na wszystkie części zamówienia.
Interne KennungFENX.01.03-IW.01-0011/24-TW/03/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 42122130 Wasserpumpen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 42122130 Wasserpumpen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 Wymiana pompy w pompowni ścieków miejskich,
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na obiektach Zakładu Oczyszczalni Ścieków Tarnowskich Wodociągów Sp. z o. o. w Tarnowie w zakresie wymiany pompy w pompowni ścieków miejskich oraz wymianę pompy powodziowej wraz z wykonaniem z dodatkowych instalacji, wyposażenia oraz prac w oparciu o dokumentację techniczną Zamawiającego. Przedmiotowe zamówienie na roboty budowlane prowadzone jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” w oparciu o dokumentację techniczną w postaci Programu Funkcjonalno-Użytkowego (zwanego dalej PFU) wraz z załącznikami dla każdej z części zamówienia. 3.1.1. Zakres zamówienia został podzielony na 2 części, które obejmują następujący zadania: Część nr 1 Wymiana pompy w pompowni ścieków miejskich, Część nr 2 Wymiana pompy powodziowej. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część zamówienia lub na wszystkie części zamówienia. 3.1.2. Zakres przedmiotu zamówienia dla części 1 obejmuje co najmniej: • wykonanie dokumentacji projektowej – projektu wykonawczego, • przygotowanie terenu i zaplecza budowy, • demontaż istniejącej pompy, instalacji oraz wyposażenia, • roboty budowlano - montażowe związane z wymianą pompy, rurociągu technologicznego ścieków surowych, zainstalowanych urządzeń oraz armatury, • montaż nowej pompy, rurociągu tłocznego oraz wyposażenia technologicznego, • rozruch urządzeń i instalacji wraz ze szkoleniem personelu Zamawiającego, • opracowanie dokumentacji powykonawczej oraz DTR. Zamawiający szczegółowo opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów: • Opisu Przedmiotu Zamówienia, który stanowi PFU z załącznikami (załącznik nr.8A do SWZ ). Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia. 2.Termin realizacji przedmiotu zamówienia: 6 miesięcy od dnia podpisania umowy, jednak nie później niż do 15.12.2026 r. Wskazana data początkowa obowiązywania umowy została uzupełniona z uwagi na obowiązkowe pole ogłoszenia o zamówieniu. rzeczywista data początkowa będzie datą zawarcia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 42122130 Wasserpumpen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45350000 Maschinentechnische Installationen
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 Wymiana pompy powodziowej.
Beschreibung1 Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na obiektach Zakładu Oczyszczalni Ścieków Tarnowskich Wodociągów Sp. z o. o. w Tarnowie w zakresie wymiany pompy w pompowni ścieków miejskich oraz wymianę pompy powodziowej wraz z wykonaniem z dodatkowych instalacji, wyposażenia oraz prac w oparciu o dokumentację techniczną Zamawiającego. Przedmiotowe zamówienie na roboty budowlane prowadzone jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” w oparciu o dokumentację techniczną w postaci Programu Funkcjonalno-Użytkowego (zwanego dalej PFU) wraz z załącznikami dla każdej z części zamówienia. 1.1. Zakres zamówienia został podzielony na 2 części, które obejmują następujący zadania: Część nr 2 Wymiana pompy powodziowej. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część zamówienia lub na wszystkie części zamówienia. Zakres przedmiotu zamówienia dla części 2 obejmuje co najmniej: • wykonanie dokumentacji projektowej – projektu wykonawczego, • wymianę pompy powodziowej poprzez: a) demontaż istniejącej pompy wraz silnikiem oraz szybem rurowym, b) montaż nowej pompy zatapialnej wraz z szybem rurowym, c) demontaż szafki przyłączeniowej istniejącej pompy powodziowej, d) dostawa i montaż nowej szafki przyłączeniowej pompy powodziowej wraz z podłączeniem pompy do rozdzielni OPT3, e) dostawa i montaż nowego oświetlenia. • likwidacja podestu dolnego poprzez: a) demontaż konstrukcji stalowej, b) demontaż dwóch balustrad, c) demontaż schodów zejściowych na podest dolny, d) demontaż balustrady na schodach, e) likwidacja dwóch lamp wraz z zasilaniem kablowym podwieszonych do podestu górnego, • prace konserwacyjne i odtworzeniowe innych konstrukcji oraz infrastruktury, • rozruch urządzeń i instalacji wraz ze szkoleniem personelu Zamawiającego, • opracowanie dokumentacji powykonawczej oraz DTR. 2.Termin realizacji przedmiotu zamówienia: 6 miesięcy od dnia podpisania umowy, jednak nie później niż do 15.12.2026 r. Wskazana data początkowa obowiązywania umowy została uzupełniona z uwagi na obowiązkowe pole ogłoszenia o zamówieniu. rzeczywista data początkowa będzie datą zawarcia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 42122220 Abwasserpumpen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45350000 Maschinentechnische Installationen