See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bewaking
Beschreibung: Het betreft een opdracht voor bewakingsdiensten van het hoofdkantoor van de RSZ
Interne Kennung: DE-491-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DE-491-2024 - Bewaking
Beschreibung: Het betreft een opdracht voor bewakingsdiensten voor het hoofdkantoor van de RSZ
Interne Kennung: 1
437499-2025 - Resultaat
België – Bewakingsdiensten – Bewaking
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bewaking
Interne identificatiecode: DE-491-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DE-491-2024 - Bewaking
Interne identificatiecode: 1