2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Przebudowa układu drogowego ulic Dworcowej i Jana Pawła II ze szczególnym uwzględnieniem infrastruktury rowerowej"
Beschreibung: Zadanie polega na wykonaniu dokumentacji projektowej obejmującej przebudowę ulic Dworcowej i Jana Pawła II w oparciu o opracowaną w 2024 roku koncepcję. Dokumentacją zostanie objęty odcinek ulicy Dworcowej od skrzyżowania z Jagiellońską (dowiązanie do istniejącego ciągu) do skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II oraz odcinek ulicy Jana Pawła II od skrzyżowania z Dworcową do istniejącego ciągu rowerowego rozpoczynającego się na wysokości posesji 10A. W ramach opracowania należy zaprojektować pełną infrastrukturę rowerową, pieszą, parkingową i autobusową oraz tereny zielone w ciągu przedmiotowych ulic. Ponadto należy dostosować skrzyżowania z przecinającymi je lub dochodzącymi do nich ulicami w celu umożliwienia w przyszłości dowiązania kolejnych odcinków sieci dróg rowerowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 227144-2026
Interne Kennung: ZDM-ZPU.26.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau, 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przebudowa układu drogowego ulic Dworcowej i Jana Pawła II w Gliwicach ze szczególnym uwzględnieniem infrastruktury rowerowej” wraz z uzyskaniem wymaganych uzgodnień, opinii, pozwoleń i decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych, w tym ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę i/lub ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej. Zamówienie zostaje zlecone w celu opracowania dokumentacji projektowej pozwalającej na uzyskanie pozwolenia na budowę i możliwość rozpoczęcia robót budowlanych w ciągu ulic Dworcowej i Jana Pawła II, związanych z zapewnieniem bezpiecznych połączeń rowerowych w ich ciągu oraz wyznaczeniem dróg dla pieszych oraz nowych miejsc parkingowych przy redukcji pasów ruchu. Zadanie polega na wykonaniu dokumentacji projektowej obejmującej przebudowę ulic Dworcowej i Jana Pawła II w oparciu o opracowaną w 2024 roku koncepcję. Dokumentacją zostanie objęty odcinek ulicy Dworcowej od skrzyżowania z Jagiellońską (dowiązanie do istniejącego ciągu) do skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II oraz odcinek ulicy Jana Pawła II od skrzyżowania z Dworcową do istniejącego ciągu rowerowego rozpoczynającego się na wysokości posesji 10A. W ramach opracowania należy zaprojektować pełną infrastrukturę rowerową, pieszą, parkingową i autobusową oraz tereny zielone w ciągu przedmiotowych ulic. Ponadto należy dostosować skrzyżowania z przecinającymi je lub dochodzącymi do nich ulicami w celu umożliwienia w przyszłości dowiązania kolejnych odcinków sieci dróg rowerowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.