See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców gr. IV i V na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach
Beschreibung: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04717/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31320000 Stromverteilerkabel, 32500000 Fernmeldebedarf, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gminy miasto Gliwice
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmować może w szczególności (lecz nie wyłącznie): opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej zlecanych robót. Szczegóły zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia i Projekt Umowy.
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja polegać będzie na wykonaniu dodatkowych robót zwiększających wartość umowy brutto o 30% zgodnie ze szczegółowym opisem zawartym w Projekcie Umowy
Los: LOT-0002
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Gierałtowice, Knurów, Pilchowice, Sośniowice
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Pyskowice, Rudziniec, Toszek, Wielowieś, Tworóg, Zbrosławice
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Zabrze, Ruda Śląska
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Bytom, Piekary Śląskie
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Miasteczko Śląskie, Świerklaniec, Radzionków, Tarnowskie Góry, Krupski Młyn, Lubliniec (dla odb. zasil ze stacji trans. o nr B…)
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gminy miasto Katowice
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Tychy, Bieruń, Lędziny, Imielin (dla odb. zasil ze stacji trans. o nr M...), Chełm Śląski (dla odb. zasil ze stacji tr. o nr M...)
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Mikołów (Bujaków, Mokre, Paniowy, Sośnia Góra, Śmiłowice, Borowa Wieś, Kamionka), Ornontowice, Gierałtowice oraz Paniówki i Chudów
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Wyry (Gostyń), Orzesze (Zawiść, Zazdrość, Zawada, Gardawice, Jaśkowice, Woszczyce, Zgoń, Mościska + dla odbiorców zasilanych ze stacji trans. o nr M...), Łaziska Górne (Łaziska Dolne, Łaziska Średnie)
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Bojszowy, Kobiór, Miedźna, Suszec (część gminy od UG w kierunku Kryry)
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Jastrzębie-Zdrój, Godów, Zebrzydowice, Pawłowice (od strony Jastrzębia do DK 81; Warszowice z wyłączeniem obszaru od strony Żor do ulicy Osińskiej, Łąkowej, Pawłowickiej , Krzyżowice), Cieszyn
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Wodzisław Śląski, Pszów, Radlin, Mszana, Gorzyce, Marklowice, Lubomia (tylko Syrynia)
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Żory, Suszec, Warszowice (częściowo od strony Żor do ulicy Osińskiej, Łąkowej, Pawłowickiej)
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Czerwionka-Leszczyny, Świerklany, Lyski, Jejkowice, Gaszowice
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Rybnik, Rydułtowy, Kornowac (bez Kobyla i Pogrzebień), Nędza (tylko Górki Śląskie), Stanica, Bargłówka
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach - obszar gmin: Racibórz, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Pietrowice Wielkie, Rudnik, Nędza bez miejscowości Górki Śląskie, Kornowac (tylko Kobyla i Pogrzebień), Lyski miejscowości Adamowice, Raszczyce, Żytna, Lubomia (bez Syryni)
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/04377/2024 - Zadanie nr 18